Open Education Group

Open Education Group Sp. z o.o. to ogólnopolską firmą edukacyjną, skupiającą jednostki szkoleniowe oraz osoby z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, organizowania i prowadzenia kursów i szkoleń. Specjalizujemy się w organizacji i realizacji szkoleń oraz usług rozwojowych. Ponadto specjalizujemy się pozyskiwaniu funduszy uninych i realizacji dofinansowanych projektów. Posiadamy następujące uprawnienia:

Rejestracja-agencji-zatrudnienia
Rejestr-Instytucji-Szkolewniowych-(RIS)
TGLS-QUALITY
ETS-GLOBAL
Referencje

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

“Usługa została wykonana rzetelnie i z należytą starannością. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Open Education Group Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w zakresie nauczania języków obcych oraz wyrażamy zadowolenie z przebiegu współpracy z tą firmą.”

POLMOS Białystok

“Lektorzy prowadzący zajęcia, zdobyli sobie sympatię za formę prowadzonych zajęć oraz za kompetencję i fachowość w trakcie przekazywania wiadomości. Jesteśmy z tej współpracy zadowoleni i z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Firmę innym”

Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr

“BFKK z pełnym przekonaniem może polecić Open Education Group Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w realizacji szkoleń i usług edukacyjnych”

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

“Kurs w trzech grupach został zrealizowany w sposób bardzo profesjonalny, co znalazło odzwierciedlenie w ankietach ewaluacyjnych jego uczestników. Zwrócili oni uwagę na bardzo wysoki poziom merytoryczny lektorów oraz ich umiejętności dydaktyczne.”

Miasto Stołeczne Warszawa

“Wsparcie dla uczestników zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny w okresie od 28.03.2017r. – 30.06.2018r. Wykonawca wykazał się dobrą organizacją czasu pracy oraz ścisłym wykonaniem założonego harmonogramu. Usługa została wykonana należycie.”

Urząd ds. cudzoziemców

“Łączna liczba zrealizowanych godzin: 9953
Usługa została wykonana rzetelnie i z należytą starannością. Open Education Group Sp. z o.o. jest podmiotem godnym polecenia dla innych partnerów w zakresie świadczenia usług edukacyjnych i szkoleniowych”

Zaufali nam:

 
 
Liczba osób objętych wsparciem
27854
Liczba osób objętych wsparciem
Kwota pozyskanych dofinansowań
12588952.97 zł
Kwota pozyskanych dofinansowań
Liczba zrealizowanych usług
4165
Liczba zrealizowanych usług
Wielkość tekstu